Ahoj mňau, čitateľské mačiatka. Páči sa vám, keď vám partner dráždi bradavky? Nie je to len hra pre ženské bradavky. Túto hru si užívajú aj muži. A nemusíte zostať len pri dotykoch, lízaní alebo saní.

Na túto hru môžete použiť veľké množstvo nástrojov a jedným z nich sú svorky. Vyrábajú sa rôznymi spôsobmi. Budeme hovoriť o tých, ktoré sú navzájom spojené reťazou. Vydrží táto reťaz nápor pevnej ruky? To sa dozvieme v dnešnej recenzii!:) 

Od A po Z

Svorky sa dodávajú v malej škatuľke vloženej do vrecka s príbalovým letákom. Čo je možno vo všetkých jazykoch, len nie v češtine alebo slovenčine. To by však nemalo vadiť, k dispozícii je angličtina. Oceňujem komplexnosť tohto letáku.

Svorky sú skvelá hračka, ale môžu byť nebezpečné, preto by ste mali vedieť, čo s nimi môžete robiť. Svorky sú väčšie – veľké ako ženský palec.

Hovorím o časti, ktorá sa používa na pripnutie na bradavky. Celkovo sú svorky veľké asi ako ženský palec. Ale o rozmeroch sa dozviete viac neskôr.

Ako som už spomenul, tieto svorky sú na reťazi, ktorá ich spája. Dá sa však odňať, aby ste mohli svorky používať samostatne. S reťazou by som však povedal, že je to väčšia zábava. Pri hre s bradavkami nie je príjemnejší pocit, ako keď sú svorky na bradavky spojené reťazou, ktorá je pripojená k vodítku, za ktoré ťahá váš partner.

Svorky sú na strane pripevnenia potiahnuté gumou, aby sa pri pripájaní za bradavky nešmýkali. Takže zvládnu mierne podpichovanie. Nie je to však len mierne podpichovanie, ktoré zvládnu. Môžete ťahať silno, alebo si naň môžete pripevniť závažia.

Už len pri pomyslení na to si ich chcem pripútať. Všetky tieto hry sa dajú regulovať pomocou skrutky, ktorá ovplyvňuje uchytenie svorky.

V extrémnych prípadoch sa dajú gumové časti odstrániť a na konci svoriek sú železné zuby. Toto je naozaj hra pre odvážlivcov a aby som sa priznal, ja osobne som z toho dosť padavka.

Niekoľko čísel 

  • Dĺžka svorky: 5,5 cm
  • Šírka: 1,7 cm
  • Dĺžka reťaze: 30 cm
  • Celková dĺžka: 40 cm

Materiál a údržba

Svorky a reťaz sú vyrobené z vodotesného kovu, takže ich môžete čistiť aj pod vodou. Neodporúča sa však používať ich dlhodobo pod vodou, preto obmedzte hru vo vani alebo v sprche.

Zistite koľko stojí Svorky na bradavky Masive
ZISTIŤ CENU

Svorky majú na sebe krytky, ktoré sú vyrobené z klasickej gumy. Svorky a reťaz môžete vyčistiť aj dezinfekčnými prostriedkami na hračky. 

Osobné pocity

Som veľkým fanúšikom BDSM hry a ako sub som sa dráždil s takýmito svorkami. A mne sa to páči. Ani ja nechodím ďaleko pre bolesť a za seba môžem povedať, že tieto svorky spĺňajú moje požiadavky a očakávania.

Keď som ich prvýkrát vyskúšal, keď som zisťoval, koľko zvládnu na jeden ťah, neudržal som sa a skončil som masturbáciou. Takže mačiatka. Ak túžite po vzrušujúcej bolesti a milujete hru s bradavkami, toto bude určite váš nový, dobrý spoločník!

Pozitívne a negatívne

Väčšinou, keď si niečo vyberám, či už na testovanie alebo pre seba pri prezeraní internetu, narazím na veci, ktoré mi sedia, a ťažko na nich hľadám negatíva. V tomto prípade je to rovnaké, a tak prinášam len pozitívne recenzie pre mňa.

Klady

Zápory

Ideálne pre milovníkov bolestivých hier s bradavkami (alebo inými časťami tela)  Žiadne
Výdrž pri ťahaní alebo pripevňovaní závažia na reťaz
Reťaze sa dajú z objímok odstrániť 
Aktuálnu cenu a možnosť objednať si pozrite tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: