Občas sa ma niekto spýta, čo budem recenzovať ďalej. Pred polovicou ľudí som o tomto diele mlčal, pretože stačilo len zľahka naznačiť, čo by to mohlo byť, a už som sa stretol so zdesenými výkrikmi: „Preboha, dúfam, že nikam nič nedáš!“ V podstate som len úplne povedal svojim priateľom, čo som mal, ktorí zase reagovali pozitívne, a bolo mi povedané, napríklad, že každý človek má rád tento typ dráždenia, musí byť len dostatočne odvážny, aby to urobil a prekonal blok v sebe.

Testovanie vibrátora ideálneho na masáž prostaty

Dokonca ma pochválili za to, že som sa nehanbil vyjsť von a hrať drsňáka, ktorý by to nikdy neskúsil, aby ho nepovažovali za homosexuála. Skoro by ma zaujímalo, koľko z tých vystrašených pánov sa len tvárilo a závideli by mi tú hračku A že by bolo čo závidieť!

Už po vybalení z krabice mi bolo jasné, že tento vibrátor má pravú veľkosť. Rýchla kontrola odhalila, že je napájaný dvoma tužkovými batériami, ktoré sú umiestnené v ovládači pripojenom k samotnému vibrátoru káblom.

Hneď na začiatku som urobil chybu, na ktorú by som chcel upozorniť všetkých radcov. Usúdil som, že mám niekde dve mierne vybité batérie, tak som ich zapojil. Až pri najvyššom nastavení však zariadenie vibrovalo len natoľko, aby to nebolo poznať, a po chvíli prestalo úplne. Vybral som batérie a s hračkou stále na mieste som zapojil nové a okamžite som spustil najvyššie nastavenie. Skrátka, spočiatku to bol dosť veľký šok, ako intenzívny bol tento zážitok. Takže nezabudnite, nešetrite na batériách!

Pri prvých niekoľkých použitiach išlo predovšetkým o to, aby ste si na hračku zvykli. Určite sa neoplatí ponáhľať, prvýkrát som bol netrpezlivý a P-Wand mi dosť nešetrne vykĺzol. Ako pri všetkých podobných produktoch môžeme odporučiť vykonať aspoň malý klystír a použiť lubrikant určený na zadné dvierka.

Zistite, koľko stojí vibračný masér prostaty P-Wand
ZISTIŤ CENU

Za seba musím povedať, že v rámci hygieny a ľahšieho čistenia používam aj kondóm (v jednom nemenovanom štvorpísmenkovom obchodnom reťazci kúpite krabičku dvanástich kusov za štyridsať korún, na podobné účely ideálny). Stačilo trochu lubrikantu a zásobovanie prebehlo bez problémov. Len, ako som už spomínal, nebuďte netrpezliví a neponáhľajte sa. Ak na to pôjdete pomaly a možno si uprostred na pár sekúnd oddýchnete, hračka vám bude lepšie sedieť.

Kombinácia materiálu a veľkosti je doslova brilantná. Materiál je pevný a drží tvar, ale zároveň je aj pomerne mäkký a netlačí. Časť smerujúca dovnútra siaha presne k prostate. Vonkajší výstupok má dráždiť oblasť pod semenníkmi. Na túto oblasť som veľmi citlivý, ale v tomto prípade to na mňa nemalo taký silný vplyv, ako by som očakával. Vibrácie sa do tejto oblasti zrejme neprenášali tak ľahko.

Ako môžete vidieť na fotografiách, na vibrátore sa nachádza aj akoby očko, ktoré slúži na jednoduchšie vkladanie a vyberanie. Svoju funkciu plní dobre, ale zároveň je trochu prekážkou, pretože znemožňuje veľmi dobre si sadnúť bez toho, aby zariadenie, dovtedy pohodlne usadené, nezačalo tlačiť. Nájsť spôsob, ako si sadnúť, samozrejme, len na mäkký povrch, mi zabralo dosť času.Nesnažte sa sedieť na ničom, čo je aspoň trochu tvrdé!

Aký je to pocit mať ho v sebe?

Čo však robiť, keď je P-hůlka vo vás? V podstate vám môžem odporučiť, aby ste sa nejako pohodlne usadili alebo si ľahli a užívali si ten pocit. Toto nie je produkt, ktorý by som odporúčal na začatie divokého pohybu vo vnútri seba. Keď si sadne, je tam, kde má byť. Keď sa s ním naučíte sedieť a budete chcieť viac, úplne postačí vykonávať krúživé pohyby panvou.

Hoci som čítal odpovede online, v ktorých používatelia opísali, ako orgazmus prišiel do piatich minút, osobne som ho nedostal bez ďalšej pomoci. Nie že by mi to príliš vadilo, zážitok bol stále silný a uspokojivý. Viac-menej okamžite som si na ovládači vždy vybral najsilnejší režim a užíval si ho. Väčšinu testovania som robil, keď som bol týždeň sám doma, a P-Wand sa stal celkom dobrým spoločníkom na osamelé večery.

Keď potom prišlo na testovanie vo dvojici, moja žena sa vydržala dobrú štvrťhodinu len pozerať. Skrátka, vzrušenie a extra rozkoš si rozhodne vyberajú daň na erekcii. Keď na mňa manželka potom skočila, pokojne sme nechali P-Wand na mieste, ale vypli sme ho. Ako som bol informovaný, „Aby som z toho mohol niečo získať.“

Na tom sme sa zhodli. O výdrži tejto hračky sa nedá veľa hovoriť. Ak sa niekedy pokúsime o pohlavný styk so zavedenou, bude potrebné zabezpečiť skoré uspokojenie aj pre ženu. P-Wand si možno pasívne užívať pomerne dlho, ale stačí siahnuť do rozkroku a očakávať vyvrcholenie v priebehu chvíle.

Osobne môžem odporučiť pomôcku, ako spestrenie masturbácie, keď ste sami, aj ako vhodnú predohru s partnerom, ktorého vzrušujú trochu nezvyčajné veci. Hračka má niekoľko drobných nedostatkov, ale v konečnom dôsledku na nich nezáleží. Je to zdroj spokojnosti, ku ktorému sa budete veľmi radi vracať.

Klady

Zápory

Tvar a materiál dokonale sedia a netlačia Žerúca batéria, po poklese napätia sú vibrácie výrazne slabšie
Silné vibrácie aj pre tých najnáročnejších Podráždenie pod semenníkmi bolo dosť slabé
Poskytuje o niečo väčšiu erekciu ako zvyčajne
Aktuálne ceny a možnosti objednávania si môžete pozrieť tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 1 názor

dobrý deň Chcel by som sa opýtať, či je možné dráždiť sólovú prostatu

Prajem pekný deň, určite si ho môžete podráždiť sami – je to len otázka vašej šikovnosti. A potom tiež možnosti – prsty (najlepšie v kondóme), špecifické hračky (ako táto v recenzii). V podstate ide len o to, aby ste ho cítili v konečníku a dráždili ho v kruhoch.

Spolupracujeme: