Dostal som do rúk takzvaný „prostatický análny vibrátor“. čo neznie ako zariadenie pre ženu, ale stálo to za pokus. Neskôr sa k testovaniu pripojil aj partner, takže výsledok dnešného hodnotenia je pohľadom ženy aj muža.

Balenie

Tu vás nič neprekvapí – klasický papierový obal, vnútorná časť z čierneho plastu. Súčasťou balenia je samotný vibrátor, diaľkové ovládanie, mini manuál a nabíjací kábel. Nič neprekvapí a nič neurazí.

Na obale sa mi páčilo, že väčšina výrobkov má plastové priehľadné okienko, v ktorom je výrobok vidieť. Určite je užitočná na prezentáciu vo fyzickom sexshope, kde chcete vidieť, o čo ide. Ale na internete na tom naozaj nezáleží. Pre mňa je ideálna opačná možnosť – práve táto = obal je diskrétny, len čierna farba, plamene a text.

Produkt

Samotný vibrátor (alebo kolík, ak chcete) je vyrobený z príjemného a mäkšieho čierneho silikónu, ktorý je príjemný a mäkký na dotyk. Tak trochu zamatový. Taký, za ktorý by sa nemusela hanbiť žiadna drahšia erotická pomôcka.

Na boku je však lesklý plast, ktorý má vyzerať ako ružové zlato (ala rosegold), ale bohužiaľ vyzerá dosť lacno. Ovládač je tiež plastový, pomerne veľký, ale zmestí sa do ženskej dlane. Pre mužskú ruku je to úplne v poriadku.

Nabíjanie

To je tu riešené klasickým prepichovacím káblom – na jednej strane s tupým tŕňom na zapojenie do hračky na vhodnom mieste označenom DC a na druhej strane s klasickou zástrčkou USB. Takže nabíjanie z počítača alebo adaptéra, ktorých máte doma určite dosť.

Dizajn

Z hľadiska dizajnu je naozaj vidieť, že je určený predovšetkým pre mužské zadočky – spodná časť má vpredu výstupok, ktorý bude podľa mňa vhodný na masáž semenníkov. Čo neskôr potvrdil aj môj partner.

Musím priznať, že vibrácie sú dosť silné a hlučné, ale v posteli u mňa doma to nevadí. Možno pri cestovaní v hoteli by to bol problém, ale… bude sa niekto sťažovať a búchať do steny, keď ho tam vytočíte? 12 rýchlostí, naozaj silné a pulzačné režimy – tie sa mi páčili najviac. Najviac sa mi páčil samotný materiál hračky (príjemný silikón) a pulzné režimy.

Zistite koľko stojí Análny kolík Melo
ZISTIŤ CENU

Osobne sa mi nepáčila kombinácia plastových dielov – podľa môjho názoru lacnosť. Môj partner ho nehodnotil zle, v skutočnosti ho vzhľad nezaujímal, bol zvedavý na funkčnosť.

Rozmery

  • Celková dĺžka 14 cm
  • Použiteľná dĺžka 11 cm
  • Dĺžka dna základne 10 cm
  • Najväčší priemer na špičke 3,5 cm
  • Najmenší priemer na vloženie 2 cm

Samotný test

Prvýkrát som testoval ako žena, takže prvýkrát vaginálne a tu som narazil na dosť, Výčnelok, ktorý je primárne určený na masáž prostaty, je vo vagíne zvláštny, niektorí ho môžu nájsť takmer nepríjemné. Ale otáčanie do rôznych polôh nemá žiadny účinok, vyskúšal som to po chvíli testovania. Je však skvelý na dráždenie vonkajších častí.

Aj keď nie som fanúšikom análnych pomôcok, po dlhom čase som to opäť skúsil a veľkosť určite nie je pre začiatočníkov.

A oveľa lepšie funguje v mužskom zadku (neočakávane) – na to je však určený. Z môjho pohľadu sa spodný výbežok nezmestil do mojej vagíny, takže to nemalo zmysel.

Môj partner však jeho používanie rozhodne privítal, tvar špičky a základne dobre sedeli, takže vibrácie sa dobre prenášali na citlivé perineum aj na samotný anál a prostatu.

Diaľkové ovládanie je svojím spôsobom štandardné a funguje aj na väčšie vzdialenosti. Podľa výrobcu je to 15 metrov, v bežnom interiéri je to asi 10, jednotlivé priečky stačia. Tlačidlá sa však podľa môjho názoru dajú krásne nahmatať, takže sa ľahko a prakticky ovládajú. A to aj v noci, čo je určite dôvodom zvýraznenia jednotlivých tlačidiel. Len pozor, samotný ovládač nie je vodotesný, proti tomu je hračka vodotesná.

Zhrnutie

Je to skvelý pomocník, ak ste pár, v ktorom žena rada dráždi muža na prostatu. Navyše môžete použiť spodný výstupok na dráždenie jeho perinea a prípadne držať vibrácie na jeho semenníkoch. Neodporúčam vaginálne použitie, ale dráždenie klitorisu, pri ktorom partnerka reguluje vibrácie na diaľku, je v porovnaní s tým veľmi zaujímavé:)

Klady

Zápory

Ideálne pre prostatu Len s gélmi na vodnej báze (je to len silikón)
Pulzné režimy Vhodné len pre mužov
Jemný silikón
Diaľkové ovládanie
Skvelý tvar špičky
Vodotesné
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: