SissyBoy je označenie pre chlapcov, ktorí sa svojím správaním a vlastnosťami líšia od klasického mužského modelu a majú skôr dievčenské črty. V angličtine je takéto označenie mocking.

Do slovenčiny sa najlepšie prekladá výrazom „dievčatko“. Termín sissy a sissyboys (alebo femboy/femboi) sa často používa pri násilnej feminizácii (jedna z praktík spadajúcich pod psychologické hry z BDSM).

Takýto jedinec prejavuje citlivosť, nevyjadruje sa dostatočne tvrdo vo vzťahu k domácej komunite a pôsobí zraniteľne až krehko. Príčinou môže byť aj vzhľad, napríklad štíhla postava alebo jemnejšie črty tváre.

V angličtine je tomuto významu pravdepodobne najbližšie výraz „effeminate“ alebo „slaboch“.

Erotický význam

V erotickej oblasti je sissyboy označenie pre mužských jedincov, ktorí podstúpili násilnú feminizáciu. Táto praktika sa s obľubou používa v BDSM komunite. V ňom je mužský jedinec nútený stať sa ženou pre pohodlie svojho pána alebo milenky.

Tento proces je pre muža veľmi ponižujúci, pretože nie je transvestita alebo transsexuál. Dôležitým momentom je feminizácia muža, ktorý je stotožnený so svojou mužskou rolou a je ponížený premenou na ženu. Toto poníženie je vzrušujúci element, ktorý spája sissyboya a jeho spúšťač.

TALKING so SISSYBOYOM

V redakcii máme jedného testera (alebo je to tester?), ktorý je práve feminizovaným mužom – testuje pre nás nástroje, ktoré sú vhodné na jeho premenu na ženu. Takže pás cudnosti, dildá, kolíky, pumpy na bradavky, …

Urobili sme s ním rozhovor tu:

„Pre mňa je lepšie, ak ma môj náprotivok núti byť stále ženou.“ – INTERVIEW s redakčným sissy/trans testerom

a tiež tu: V INTERVIEW s českou sissy/trans dievčinou o sexualite a sebavnímaní

1) Feminizácia vzhľadu

Feminizácia vzhľadu zahŕňa klasické obliekanie do ženského oblečenia. Muž sa oblieka do ženskej spodnej bielizne, podprseniek a je nútený používať prsné vložky. Zvyčajne hranatejšie a inak tvarované mužské telo vyzerá v dámskej spodnej bielizni veľmi komicky a muž je týmto smiešnym vzhľadom ponížený.

Ďalšími spôsobmi sú šibanie, líčenie, chôdza na podpätkoch, ktoré už zvyčajne neovláda, a preto vyzerá veľmi smiešne. Oblečenie môžete vylepšiť minisukňou, tričkom alebo blúzkou s hlbokým výstrihom, obľúbené sú aj pleťové pančuchy a farebný lak na nechty.

Muž sa nedobrovoľne stáva akousi karikatúrou ženy, za čo si vyslúži množstvo posmeškov.

2) Osobné poníženie

V tomto štádiu je muž tlačený do úloh a činností tradične spájaných so ženami (hoci to už v modernom svete nemusí platiť, ale tento poriadok je často hlboko zakorenený v hlavách ľudí). Muž v prestrojení je nútený k domácim prácam, upratovaniu, službe svojej panej/pánovi Neustále je vystavený posmechu a ponižovaniu.

3) Sexuálne ponižovanie

Vrcholným štádiom poníženia je degradácia muža do úlohy ženského sexuálneho objektu. Veľmi ponižujúcou praktikou je vkladanie umelých penisov do análneho otvoru mužov alebo nedobrovoľný pohlavný styk s iným mužom za asistencie jeho milenky.

Pre mnohých heterosexuálne orientovaných mužov je predstava sexuálneho kontaktu s iným mužom veľmi odporná a ponižujúca; dokonaný sexuálny styk do análneho otvoru je pre nich priam neznesiteľným ponížením. Ich konečné poníženie však vedie k cieľu zažiť vyvrcholenie s objektom ich záujmu.

Sissygasmus – čo to je?

S touto témou je spojené aj heslo sissy-gasm– alebo sissy orgazmus. Zvyčajne je takéto vyvrcholenie pre osobu nepríjemné, takže napríklad pri dráždení cez zadoček (ala kundička) vďaka penisu alebo väčšiemu dildu / vibrátoru (ideálne s guličkami a prísavkou), alebo cez klitoris, alebo inak nepríjemné.

Koniec koncov, táto poloha nie je o pohodlí a potešení, ale o službe niekomu inému, takže je to skôr akási občasná nutnosť alebo dokonca trest v podobe zničeného orgazmu. Takto vynútený orgazmus môže byť zachytený na fotografii alebo videu. A možno funky zdieľané s fanúšikmi na Twitteri alebo inej platforme – napríklad OnlyFans a Patreon.

Prípadne môže byť sissy umožnený jej orgazmus, ale je zvyčajne náročnejšie ho dosiahnuť ako pri tradičnej masturbácii.

Komentár od redaktora Sissyna:

Nesúhlasím s tým, že je to nepríjemné. Pretože sissygazmus je veľmi podobný normálnemu vyvrcholeniu, len je intenzívnejší a pre niektorých z nás ťažšie dosiahnuteľný. Je to, akoby ste boli v dokonalej rozkoši a v tej chvíli nechcete nič iné. Tvojou túžbou je len mať naplnenú kundičku a konečne sa vyvrbiť, pretože je to veľmi, veľmi intenzívny pocit.

zníženia svojho náprotivku na úroveň nekontrolovateľného a neustále nadržaného stvorenia – alebo submisívneho dievčatka, či študenta, ak chcete. Niekedy môže byť vzrušenie také intenzívne a výsledok taký ďaleko, že zmaže pôžitok. A predsa ju potom napĺňa pocit, že nedosiahla vyvrcholenie, a o to viac je zúfalá a nadržaná.

18+ fotografií z redakčného testovania Sissy

no images were found

Ako môže vyzerať výchova sissy

Vyskúšali sme to pre vás a pre vás. Tento krok za krokom sa vyvíjajúci scenár vám môže byť inšpiráciou alebo návodom na výchovu vlastného SissyBoya.

Pri komunikácii majte na pamäti, že sissy má vnímať svoj penis ako klitoris (samozrejme bezcenný, keďže ho nebude používať) a anus ako pičku. Predpokladá sa, že sa vnímajú ako ženy, takže ich tak aj označujú, takže s tým súhlasí.

1) Vstupný test

Najprv musíte vedieť, s čím môžete počítať, alebo aká je štartovacia pozícia v tréningu. Čo teda sissyna nevie/nemôže (a čo budete môcť zlepšiť).

Môžete napríklad vyhodnotiť a zapísať konkrétny deň:

  .

 • aký priemer môže zvládnuť sissy,
 • akú dĺžku môže pussy zvládnuť,
 • aký priemer môže kočička zvládnuť,
 • akú hĺbku zvládne mačička,
 • priemer klitorisu počas erekcie,
 • dĺžka klitorisu pri erekcii,
 • najdlhšie nosenie klitorisu,
 • najdlhšie vloženie dilda,
 • najdlhší make-up ako žena,
 • koľko dní v mesiaci ste boli najviac vonku ako žena,
 • najdlhšie nosenie ženského oblečenia,
 • počet prstov vo vašej kundičke.

Prečo práve tento deň? Pretože si stanovíte aj intervaly preskúmania, v ktorých sa budete vracať ku všetkým bodom, aby ste zistili, či v nich došlo k zlepšeniu podľa plánu školenia/vzdelávania. Možno mesačne, štvrťročne alebo v dlhších intervaloch.

2) Ďalej nastavíte pravidlá:

 • žiadne striekanie/orgazmy bez dovolenia Pána/panej,
 • prísne nosenie dámskej spodnej bielizne,
 • uzamknutie sa v páse cudnosti,
 • močenie na toalete počas sedenia,
 • žiadne zverejňovanie na sociálnych profiloch bez súhlasu (to sa zvyčajne týka čisto erotických profilov – Twitter, OnlyFans, …),
 • presný zápis dátumu posledného orgazmu/výstrelu.

Tieto body sú len inšpiráciou, určite odporúčame zapojiť fantáziu a nájsť ďalšie povinnosti/pravidlá, ktoré musí sissy splniť a dodržiavať. A samozrejme, keď sú pravidlá na jednej strane, určite tušíte, že za chvíľu budete pripravovať/vymýšľať tresty proti nim. Vždy sa vyskytnú priestupky, neposlušnosť, ktoré si zaslúžia trest a nápravu.&nbsp

3) Preferencie v oblasti sexuálnych praktík a vzdelávania

Zistite hranice vašej novej hračky – odporúčame, aby vyplnila vaš BDSM dotazník.

To vám poskytne základný rámec jej hraníc a možností alebo preferencií – tie sú skôr pre zaujímavosť alebo ako východisko. Pretože je tu pre vás, pre vaše potešenie, pre vaše formovanie, takže ak sa jej niečo nepáči, je to čisto jej problém.

Môžete si jednoducho pohrať predovšetkým zmeniť tieto hranice podľa svojich predstáv a chuti. 

4) Režim výchovy

Potom určte jednotlivé úlohy a frekvenciu ich opakovania. To bude základom vášho výchovného plánu, pretože musíte svoju sestru pretvoriť na svoj obraz a zámer.

Zvyčajne to môže zahŕňať:

  .

 • obliekanie sa do ženského oblečenia (ponožky, tanga, podväzok, top, šaty, topánky, parochňa, …),
 • dámsky make-up,
 • lakovanie nechtov (a celková manikúra a pedikúra),
 • uzamknutie nepotrebného penisu v páse cudnosti (alias klietke),
 • pravidelné snímanie tela (možno vždy pri uzamknutí v klietke),
 • vychádza v plnom kostýme ako žena,
 • potreba ísť na dámsku toaletu,
 • pravidelný tréning fúkania alebo montáž dild alebo iných realistických hračiek,
 • pravidelné ochlpenie (nohy, genitálie, …) (alebo špecifiká holenia – línia kundičky, …).

5) Sankcie za porušenie predpisov

Ako potrestať sissyboya za porušenie pravidiel? Na začiatku sa bude líšiť, či sa vzdelávanie uskutoční osobne alebo na diaľku. Pri osobnom stretnutí bude zrejme kladený väčší dôraz na prevedenie a tiež väčšiu rozmanitosť. Na diaľku môže opäť zohrať úlohu skutočnosť, že sissy je kontrolovaná a trestaná niekým, koho ani nevidela, čo môže tiež zvýšiť (psychologickú) intenzitu samotného trestu.

Na diaľku vás tiež výraznejšie ovplyvní množstvo predmetov, hračiek alebo nástrojov, ktoré ste pre sissyboy získali špeciálne na účely trestania.

5a) Pro

Je dobré mu poslať špendlíky, nafukovacie oublietky, väčší špendlík, svorky na bradavky, kalamitná tyč, alebo ktorákoľvek z tvrdších trestných pomôcok… pre istotu (čo sa, samozrejme, vždy stane), aby sa mohol potrestať.

Zvyčajne ide o pomôcky, ktoré majú nejaký následný účinok na organizmus (teda sú nepríjemné ako tresty, a preto majú výchovný následný účinok pre výcvik), a preto sa dajú skutočne skontrolovať – napríklad aj fotografiou po úderoch bičom, alebo pokojne naživo na livestream (aj pre ostatných?), keď sa potrestá napríklad tým, že si napichne väčší penis, ako je zvyknutý, …

5b) Domáce

Prípadne sa na sebaplácanie môže použiť starý dobrý varný hrniec, na nipple-spanking pár špajlí spojených na oboch koncoch kuchynskou gumičkou (inšpirované japonským bondage štýlom shibari) atď. 

5c) Zadávanie úloh

Typickým trestom je zvýšenie jeho/jej podriadenosti a iné variácie praktík BDSM – takže napr:

Samozrejme, jednotlivé tresty musia byť založené na svojom normálnom fungovaní – ak je sissy štandardne povinná po sebe po vystriekaní upratať – vylízať vlastné semeno – potom už nebude v jeho trestoch atď.

6) Otrocká zmluva

Poistite si svoju sučku podpísaním podrobnej otrokárskej zmluvy, v ktorej bude súhlasiť s daným výchovným režimom/disciplínou – základom môže byť náš vzor otrokárskej zmluvy na stiahnutie. Je to čisto vaša psychologická hra, pretože tento typ zmluvy samozrejme nie je úplne platný.

Ale akt vypracovania zmluvy, jej podpísanie,potvrdenie nejakým konkrétnym úkonom/postupom je pre nás oboch veľmi intenzívny.

7) Čo ďalej?

Už viete, čo dokáže, aké sú jej limity, čo pes nemá rád = takže to môžete zohľadniť a podľa toho nastaviť konkrétne úlohy, režim a samozrejme tresty za porušenie jednotlivých bodov. Nižšie sa môžete inšpirovať, pretože všetko, čo tu píšeme (v tomto príspevku aj v našom magazíne), testujeme na sebe a na našich partneroch alebo hračkách.

8) Reedukačný plán – inšpirácia

Ďalšou inšpiráciou môže byť tento výchovný plán pre našu redakčnú sestričku, ktorý je inšpiráciou práve pre tento článok a zoznam úloh a BDSM trestov (spomenutý vyššie).

Trénujeme ju na diaľku (a s výdobytkami moderného sveta, teda s dôkazmi cez foto/video a ovládaním cez inteligentné teledildonické erotické hračky ako Lovense, alebo odolávanie odomykaniu kľúčom – cez wifi lock box a ďalšie), aby sme ju pripravili na možnosť, že sa raz dočká osobného stretnutia a záverečnej skúšky.

Tam bude musieť dokázať, či je poslušná a múdra mrcha a zaslúži si našu ďalšiu starostlivosť a pozornosť.

Toto záverečné stretnutie môže dokonca zahŕňať odovzdanie všetkých kľúčov od jej pásu cudnosti, takže už nebude vôbec rozhodovať o svojom kolene. Alebo dostane novú kľúčenku, ale tentoraz nehrdzavejúcu a ešte menšiu (ako alternatívu k súčasnej ľahkej plastovej).

8a) Začiatok reedukácie:
  .

 • Nosenie pásu cudnosti 2 krát týždenne od prebudenia do spánku,
 • 3-krát týždenne cvičenia na posilnenie tela / chudnutie (najmenej 30 intenzívnych minút),
 • Nosenie vložených análnych šperkov v kundičke 2 krát týždenne,
 • 1x týždenne povinnosť ísť von oblečený ako dievča (make-up, oblečenie, topánky, parochňa).

Chýba tu (a v budúcnosti sa bude vyžadovať) tréning fajčenia, viazanie na dildá so zväčšujúcim sa priemerom (možno v budúcnosti aj XXL), … aby sme boli pripravení na všetko, čo si pre ňu osobne predstavujeme, ak to bude potrebné (v budúcnosti).

Dôležité je nenosiť squirting a toleranciu orgazmu, nosiť nohavičky ako základnú spodnú bielizeň a byť k dispozícii na diaľkové úlohy prostredníctvom našich komunikačných kanálov v dohodnutom čase.

Spolupracujeme: