Termín feminizácia patrí medzi BDSM praktiky, ktoré zaraďujeme do oblasti poníženia. Často ide o submisívneho muža, ktorý je dominantnou partnerkou nútený do obliekania dámskeho oblečenia, chovania ako žena (pohyby, vyjadrovanie apod.) a nalíčenia sa.Muž má byť ponížený týmito krokmi, jeho „zženštením“. Ponížený muž, feminizovaný, sa často nazýva sissy či sissy boy.

Sprievodca

Len si, chlapče, skús, čo je to škrtiť sa v podprsenke!

Ktorá žena, po storočia v područí mužského pohlavia, by nechcela dostať chlapa do sukne, aj keď to nie je Škót? Nie je snáď väčšieho poníženia pána tvorstva! Ak sa ale vyžívate v tejto úchylke, treba ísť na špeciálnu sexuálnu zoznamku….

Veľa žien túto potrebu (pokiaľ muž nie je ten, ktorý ju vyžaduje, prípadne aj platí) spája s následným nežným milovaním. Pretože keď už chlapa „znežním“ fyzicky, „musí“ cítiť potrebu sa aj nežne milovať. Alebo naopak, zlé dievčatá majú chuť fyzicky poníženého chlapa potom inscenovane „znásilniť“. Iné majú bisexuálne sklony a týmto spôsobom sčasti riešia svoje potreby bez toho, aby boli neverné.

Ak však plánujete svojho chlapa obliecť do podprsenky, preberte to dopredu, nech na vás nevytiahne revolver. Zo strany mužov sa takto podvoľovať je táto potreba spájaná skôr s poruchou pohlavnej identity a s homosexuálnymi sklonmi.

Ako sa muž môže stať podriadenou ženou

Feminizácia zahŕňa všetky známe propriety, ktoré využívajú aj transvestiti, teda make-up, dámske oblečenie, parochne, topánky, prsné vypchávky, apod. Cieľom feminizácie však nie je vytvoriť z muža dokonalú ženu, skôr naopak – muža ponížiť, zosmiešniť alebo degradovať muža do role ženy (napr. mužské chlpy trčiace zo siloniek, rúž na perách spoločne s mužským strniskom).

Niektoré BDSM dvojice zachádzajú tak ďaleko, že submisívny muž dostane nielen ženské meno, ale postupne si vytvára aj svoje feminizované alter ego, ktoré môže preferovať iné sexuálne praktiky, než ktoré dokáže plniť v mužskej submisívnej roli.

Násilná feminizácia

Tento extrémny variant často môže zasahovať aj do pracovného života muža – ten je nútený sa chovať a obliekať ako žena aj mimo svojho domova. Môže byť pri tom trestaný BDSM pomôckami typu análny hák, análny lock, pás cudnosti a ďalšími…

Feminizácia je tiež jedným z druhov pornografických snímok – v podobe video nahrávok je šírený aj na slovenskom internete. Aj v mnohých poviedkach si môžete prečítať príbehy (je jedno či skutočné alebo vymyslené) tvrdého a nekompromisného poženštenia muža.

Klasickým vrcholom feminizačných praktík je potom strap-on súlož. Pani však môže zájsť ešte ďalej, kedy môže od svojho subíka vyžadovať fajčenie iného muža alebo dokonca análnu súlož s iným mužom.

Spolupracujeme: