Análne hry sa stávajú v posledných rokoch veľmi módnymi a čím ďalej, tým viac obľúbenými. Takmer v každom časopise zaoberajúcim sa erotikou, či už internetovom alebo klasickom, nájdeme články venujúce sa hodnoteniam, postupom a radám, ako nato.

Hračky rôzných tvarov, veľkostí a materiálov prispôsobené praktikám tvoria obrovskú zložku ponuky sexshopov. Dnes sme preto pre vás pripravili recenziu análneho kolíčku B Ball UNO od Fun Factory.

Pri prvom rozbalení sa kolíček javí veľmi nenápadne a možno až trochu nudne, ale ako všetci dobre vieme, zdanie často klame!

Čím viac sušíte, tým je hebkejší a chlpatejší…

Kolíček je skôr menší, veľmi vhodný pre začiatočníkov. Má tvar guľôčky s väčšou pätkou, ktorá brání vkĺznutiu hračky dnu do tela. Je vyrábaný v dvoch farebných verziách, čierno-šedej a čierno-ružovej. Jeho veľká časť je vyrobená zo silikónu s dvomi pásikmi po stranách z ABS plastu. Kolíček je dutý a vnútri je ešte ďalšia pomerne ťažká guľôčka, ktorá spôsobuje vibrácie pri pohybe.

Nepekne pôsobia chĺpky prichytávajúce sa na kolíček. Nemyslím tým samozrejme, že by vám pri zavádzaní povytrhával pubické ochlpenie, ale po čistení vám môže oholiť uterák. Je to asi dané kombináciou materiálu, ktorý na seba vďaka elektrostatickej energii priťahuje chĺpky látky. Čierna farba kolíčku im dáva vyniknúť, preto keď ho položíte na koberec alebo pohovku, nemáte kolíček, ale huňatú guľôčku.

Rozmery:

  • dĺžka 7,2 cm,
  • dĺžka guličky 4 cm,
  • max. šírka 3,5 cm.

Noste denne a nikto to nebude ani tušiť

Na prvý poľad posobí táto hračka klasicky, ale o to viac vie prekvapiť. Aj napriek oválnemu tvaru sa veľmi dobre zavádza. Silikón je materiál, ktorý sa horšie kĺže a je nutné použiť lubrikant na vodnej báze. Úzka a dlhá pätka nezabraňuje len vkĺznutiu kolíčku do anusu, ale je veľmi pohodlná aj na dlhšie nosenie a veľmi dobre sa na ňom sedí.

Takto sa kolíček môže stať vítaným rozptýlením počas nudných osláv, prednášok alebo práce pri počítači. Guľôčka vsadená do tela kolíčka je veľmi dráždivá a provokujúca počas chôdze. Pri vaginálnom pohlavnom styku som ale vibrácie tohto zasunutého análneho kolíčku takmer necítila. Od začiatku som sa bála, že bude hračka pri orgazme vykĺzať, ale nech som sa snažila akokoľvek, ani raz nechcene nevykĺzla.

Keď zhrniem svoje dojmy, je tento kolíček veľmi príjemná a dráždivá hračka. Na orgazmus u skúsených stačiť nebude, ale na dlhodobé dráždenie a stupňovanie vzrušenia je skvelá. Ak vám nebude vadiť malý chlpatý problém, vrelo ju odporúčam.

Klady

  • Vhodná pre začiatočníkov

  • Nevypadáva

  • Pohodlná na dlhé nosenie

Zápory

  • chytá chlpy

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prezrite tu:

DO OBCHODU